הובלת משרדים במרכז

זקוקים להובלת משרדים או הובלות קטנות אחרות במרכז? לשינוע ציוד כבד? מעוניינים בחברה אמינה שאפשר לסמוך עליה?

בחברת 'קל מוביל' תוכלו למצוא את כל היתרונות במקום אחד. התחום שאנו ב 'קל מוביל' מתמחים בו בין היתר הינו התחום של הובלות קטנות והובלות משרדים במרכז ובכל מקום. הובלת משרדים נכללת בשירות העברה עסקית שאנו מבצעים עבור מוסדות. העברה עסקית כוללת בין היתר גם הובלות מפעלים, מעבדה וציוד כבד. בעזרת הציוד המתקדם שברשותנו, אנו משנעים את התכולה שהינה מכנית ברובה, אל היעד, תוך שמירה מקסימלית.

היערכות לסוג ההובלה

זכרו שהובלות משרדים הינו תחום מורכב שלא כל חברת הובלות יודעת לבצע. מסיבה זו, בררו על כך או באמצעות אתר החברה או באמצעות שיחה עם לקוחות. אנו בחברת 'קל מוביל' נערכים היטב לקראת הובלת משרדים במרכז, ובכלל לכל סוג של הובלה לה אתם זקוקים. לשם כך, אנו מבררים אתכם לפני ההובלה מהי תכלות ההובלה, מה מידת המורכבות שלה, מהו המוצא ומהו היעד, האם מדובר במקומות נגישים, ועוד. בהתאם לאינפורמציה שנקבל מכם אנו נערכים.

שירות אריזה

כחלק מן השירות של הובלות קטנות או הובלת משרדים במרכז, אנו ב'קל מוביל' מציעים לכם גם שירותי אריזה. בשירותי האריזה אנו שמים את הדגש על אריזה מקצועית של החפצים, בכדי להבטיח את שלימותם. מסיבה זו, כאשר מדובר על מעבר כמו: חנות כלשהי, משרד נסיעות וכדומה, שירותי אריזה מאפשרים מעבר בטוח ללא נזקים ועוגמת נפש. כאשר מדובר במשרדים, בהם יש שמירה על חיסיון וסודיות של מסמכים, כמו: משרד עורכי דין, שירותי האריזה יותאמו גם לכך.

פנו כעת לחברת 'קל מוביל', והבטיחו לעצמכם הובלת משרדים במרכז בשלימות, ברגישות ובחום.